Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Tusze i tonery mogą być tanie

tagi: drukarki, internet, komputery, telekomunikacja

(...) Tusze i tonery są niezbędnymi elementami każdej drukarki. Bez nich nie ma możliwości drukowania. Zawierają proszek lub tusz, który trafia na papier, tworząc wydruk. Można wyróżnić tusze i tonery w wersji czarnej do wykonywania czarno – białych wydruków, oraz tusze kolorowe, do wydruków kolorowych. Bez względu na rodzaj tuszy lub tonerów, bardzo często mówi się o tym, że są za drogie. Nie można się dziwić takim opiniom, jeśli niewielkie tusze kosztują nierzadko ponad 100 złotych a niezbyt (...)

Dodany przez Janina Żyro-Zalewska | 2020-05-25

Tusze i tonery mogą być tanie