Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Bezpieczne pakowanie

tagi: meble, paczki, pakowanie, produkcja, wysyłka

(...) niezwykłe właściwości amortyzujące. Bardzo skutecznie stłumi drgania, a także uderzenia, które mogą wystąpić podczas transportu produktu. Maszyna do produkcji folii bąbelkowej zapewni niezwykły komfort pakowania, bowiem folia bąbelkowa będzie produkowana bezpośrednio u klienta. (...)

Dodany przez Krystian Nikiel | 2020-06-15

Bezpieczne pakowanie