Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Testament u notariusza

tagi: gliwice, kancelaria, notariusz, prawnik, usługi prawnicze

(...) napisanie.Pozwala to zaoszczędzić rodzinie wielu kłótni, przykrości oraz komplikacji, a przecież na pewno nikt odchodzący z tego świata nie chciałby po sobie pozostawić niejasnych sytuacji powodujących szarpaninę o dom lub działkę. Notariusz w Gliwicach doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak jest to ważne, (...)

Dodany przez Janina Żyro-Zalewska | 2017-10-30

Testament u notariusza

Fachowe porady prawne gwarancją dobrej firmy

tagi: adwokat, kancelaria, notariusz, prawnik, radca prawny

(...) wiadomo, zupełnie inaczej prezentuje się ogólnie pojęte prawo rodzinne, karne, cywilne etc. niż konkretne prawo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dlatego to, czym zajmuje się kancelaria prawna jest definiowane poprzez naturę spraw, jakie są jej specjalnością.Jak zatem widać, żadna firma nie może obyć się bez fachowej obsługi ze strony jaką oferuje (...)

Dodany przez Krystian Nikiel | 2017-06-11

Fachowe porady prawne gwarancją dobrej firmy