Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Firma za granicą

tagi: polski adwokat w Niemczech, polski prawnik w Austrii, zakładanie spółki w Austrii

(...) zadaniem o wiele prostszym niż początkowo się zakładało. Ważne jest przede wszystkim to, aby znaleźć rzetelnych specjalistów takich jak Pan Tomasz ze strony http://www.tomaszgaj.eu/pl/specjalizacja , którzy udzielą niezbędnego wsparcia formalnego, zadbają o szczegóły, ale będą także w stanie udzielić niejednej wskazówki dla początkującego. Takim wsparciem często okazuje się polski prawnik w Austrii. Jego wsparcie jest nieocenione, zwłaszcza jeżeli startujący z biznesem przedsiębiorca nie zna jeszcze dobrze realiów danego kraju. W prowadzeniu biznesu (...)

Dodany przez Janina Żyro-Zalewska | 2017-12-20

Firma za granicą