Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Tusze i tonery mogą być tanie

tagi: drukarki, internet, komputery, telekomunikacja

(...) są produkowane przez firmy zewnętrzne, wykorzystujące do tego pojemniki po oryginalnych tuszach i tonerach. Puste pojemniki po tuszach i tonerach są odpowiednio przygotowywane, rozbierane, oczyszczane i składane ponownie. W przypadku tonerów, wymieniane są dodatkowo chipy, niezbędne do prawidłowej pracy tonera. Napełnione nowym czynnikiem drukującym, trafiają do sprzedaży, w cenie konkurencyjnej, w stosunku do ceny produktów oryginalnych. Czy  warto je kupować? Niektórzy sadza, że zamienniki to (...)

Dodany przez Janina Żyro-Zalewska | 2020-05-25

Tusze i tonery mogą być tanie