Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Tusze i tonery mogą być tanie

tagi: drukarki, internet, komputery, telekomunikacja

(...) tanie tonery, nawet powyżej tysiąca złotych. W niewielu przypadkach można takie ceny usprawiedliwić, skomplikowane tonery, dzięki którym można wykonać dziesiątki tysięcy wydruków mogą kosztować niemało, w przypadku wielu tuszy jednak, ceny są mocno zawyżone. Jeśli i nas ceny tuszy i tonerów, przerażają, warto rozważyć zaprzestanie kupowania tuszy i tonerów oryginalnych i przejść na zamienniki. Czym są zamienniki?Tanie tusze i tonery zwane zamiennikami, to pełnowartościowe produkty, które (...)

Dodany przez Janina Żyro-Zalewska | 2020-05-25

Tusze i tonery mogą być tanie