Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Testament u notariusza

tagi: gliwice, kancelaria, notariusz, prawnik, usługi prawnicze

(...) Każdy z nas na pewno zastanawiał się przynajmniej jeden raz w życiu co będzie po naszej śmierci. Oczywiście można rozważać aspekt teologiczny i filozoficzny, jednakże o wiele bardziej ludzi interesuje to, co stanie się z majątkiem po tym, gdy ktoś odchodzi. Zbieramy pieniądze, nieruchomości, piękne przedmioty (...)

Dodany przez Janina Żyro-Zalewska | 2017-10-30

Testament u notariusza