Kategorie

Najnowsze

Środowiska prawnicze nie pozostawiają suchej nitki na propozycjach zmian dotyczących pijanych kierowców, które planowane są w Kodeksie Karnym. Jak podkreśla radca prawny Sylwia Wiązowska-Grehl z Wrocławia wprowadzenie obowiązkowej nawiązki w wysokości min. 10 tys. PLN na rzecz poszkodowanego spowoduje dodatkowe komplikacje w kwestii dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej.

Resort Sprawiedliwości wreszcie zrozumiał, że osadzanie w więzieniach osób uporczywie uchylających się od płacenia alimentów to ślepa droga. Prawnik Krzysztof Rejtan z kancelarii radców prawnych w Łodzi twierdzi, że na skutek orzeczonego rozwodu i rozpadu pożycia należy w zupełnie inny sposób zmusić ojców do wypełniania obowiązku alimentacyjnego. Jest szereg innych instrumentów, które będą skuteczne.


Dodany przez Krystian Nikiel | 2020-06-15

Bezpieczne pakowanie
Maszyna do produkcji folii bąbelkowej może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących biznes, w którym zajmują się między innymi wysyłką różnorodnych produktów.

Niezwykle istotne przy tego rodzaju aktywności jest bezpieczne pakowanie przesyłek, które może zapewnić tylko dobra, a zarazem wydajna maszyna do pakowania. Folia bąbelkowa idealnie nadaje się do pakowania różnego rodzaju produktów.

Świetnie ochroni podczas transportu zarówno małe urządzenia elektroniczne, takie jak kalkulatory, aparaty fotograficzny, telefony komórkowe, tablety czy smartfony, dobrze sprawdzi się również, zabezpieczając większe produkty, takie jak meble (Zobacz akcesoria do pakowania mebli tutaj ) Świetnie ochroni przed ewentualnym naciskiem, jak i uszkodzeniem towaru w trakcie transportu, nawet tego najbardziej delikatnego. W każdych warunkach zachowa swoje niezwykłe właściwości amortyzujące. Bardzo skutecznie stłumi drgania, a także uderzenia, które mogą wystąpić podczas transportu produktu. Maszyna do produkcji folii bąbelkowej zapewni niezwykły komfort pakowania, bowiem folia bąbelkowa będzie produkowana bezpośrednio u klienta.

Urządzenie, które produkuje folię bąbelkową, jest zaskakująco niewielkie i ekonomiczne, do tego nie zajmie dużo miejsca w biurze czy magazynie. Jednak główną zaletą takiej maszyny jest prostota w obsłudze. Urządzenie pozwoli zaoszczędzić czas, potrzebny do przygotowania przesyłki do wysyłki do klienta.

Fotografie:


pakowanie
produkcja
wysyłka
meble
paczki